PROGRAM

20/06/2014:

Otwarcie Galerii Zewnętrznej na ścianie skweru przy ulicy Peowiaków. Działalność Galerii zainauguruje ekspozycja wykonana przez Kamila Kuzko, twórcę wywodzącego się z Lublina, artystę malarza i autora murali realizowanych w Polsce i poza jej granicami.

23/06/2014: 

W przestrzeni miasta działać będą światowej sławy muraliści: Sainer oraz Bezt tworzący duet Etam Cru. Ich praca powstanie na jednym z podwórek przy ul. Lubartowskiej, niegdyś reprezentacyjnej, dziś zaniedbanej przestrzeni miasta.

27/06/2014:

O godz. 19:00 odbędzie się polska premiera – zbierającego doskonałe recenzje – filmu Style Wars 2, swoistej kontynuacji kultowego dokumentu o nowojorskim graffiti.

28/06/2014:

O godz. 12:00 niepowtarzalna szansa na udział w warsztatach sztuki ulicznej prowadzonych przez Vlep[v]net / V9, czyli najbardziej zasłużoną instytucję street artu w Polsce. Warsztaty odbędą się na Moście Kultury, są bezpłatne i otwarte dla wszystkich chętnych.

O godz. 18:00 w Brain Damage Gallery nastąpi kulminacja Festiwalu. Zapraszamy wówczas na  wernisaż wystawy „Evolution of a Revolution” Marthy Cooper. Będzie to pierwsza w Polsce wystawa tej legendarnej, nowojorskiej fotografki uznawanej za matkę chrzestną światowego graffiti.

O godz. 21:00 afterparty w Czarnym Tulipanie zagra m.in. związany m.in. z Keep On Serchin’ DJ Risky.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Log Out / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Log Out / Zmień )

Facebook photo

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Log Out / Zmień )

Google+ photo

Komentujesz korzystając z konta Google+. Log Out / Zmień )

Connecting to %s