About

Największe cykliczne wydarzenie sztuki ulicznej w Polsce czyli siódma edycja (LFG): All My City InW programie działania ponad kilkudziesięciu twórców, premiery filmowe, realizacje wielkoformatowe, warsztaty oraz wystawa legendarnej amerykańskiej fotografki – Marthy Cooper w Brain Damage Gallery .

Hlogo lfgasło All My City In jest kluczem do odkrywania miasta i myślą przewodnią festiwalu.

Festiwal rozpocznie się w piątek 20 czerwca otwarciem Galerii Zewnętrznej na ścianie skweruprzy ulicy Peowiaków. Działalność Galerii zainauguruje ekspozycja wykonana przez Kamila Kuzko, twórcę wywodzącego się z Lublina, artystę malarza i autora murali realizowanych w Polsce i poza jej granicami.

Od 23 czerwca w przestrzeni miasta działać będą światowej sławy muraliści: Sainer oraz Bezt tworzący duet Etam Cru. Ich praca powstanie na jednym z podwórek przy ul. Lubartowskiej, niegdyś reprezentacyjnej, dziśzaniedbanejprzestrzeni miasta.

W piątek 27 czerwca o 19:00 odbędzie się polska premiera – zbierającego doskonałe recenzje – filmu Style Wars 2, swoistej kontynuacji kultowego dokumentu o nowojorskim graffiti.

W sobotę 28 czerwca, o 10:00 niepowtarzalna szansa na udział w warsztatach sztuki ulicznej prowadzonych przez Vlep[v]net / V9, czyli najbardziej zasłużoną instytucję street artu w Polsce. Warsztaty odbędą się na Moście Kultury, są bezpłatne i otwarte dla wszystkich chętnych.

Kulminacja festiwalu nastąpi 28 czerwca o 18:00 w Brain Damage Gallery. Zapraszamy wówczas na  wernisaż wystawy „Evolution of a Revolution” Marthy Cooper. Będzie to pierwsza w Polsce wystawa tej legendarnej, nowojorskiej fotografki uznawanej za matkę chrzestną światowego graffiti.

LFG: All My City uzupełni afterparty w Czarnym Tulipanie w sobotę 28 czerwca od godziny 21:00 (zagra m.in. związany m.in. z Keep On Serchin’ DJ Risky).

One response to “About

  1. Pingback: LFG: “ALL MY CITY” / 31.08 – 01.09.2013 w LUBLINIE !!! | LUBELSKI FESTIWAL GRAFFITI·

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Log Out / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Log Out / Zmień )

Facebook photo

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Log Out / Zmień )

Google+ photo

Komentujesz korzystając z konta Google+. Log Out / Zmień )

Connecting to %s