GRAFFITI GOES EAST (BOOK PREVIEW)

Program nabiera kształtu. Wśród wydarzeń znajdzie się namiastka najbardziej oczekiwanej i potrzebnej w Polsce publikacji, czyli preview Graffiti Goes East. Ciekawych zapraszamy w sobotę 31.08 do Soul&Pepper o 20:00. A twórcom projektu GGE dziękujemy, za gotowość uchylenia rąbka tajemnicy o albumie.

bg-1024x600

Graffiti Goes East ma na celu analizę i wielostronne przedstawienie 20-letniej historii sztuki wizualnej graffiti w Polsce, zwłaszcza w głównych ośrodkach – Warszawie, Trójmieście, Szczecinie, Poznaniu, Wrocławiu, Lublinie. Ogólnym celem albumu „Graffiti Goes East: Poland” jest wnikliwa faktograficznie i wiarygodna narracyjnie analiza chronologicznego i jakościowego rozwoju sztuki wizualnej graffiti w Polsce w latach 1990-2012 przy pomocy tekstów autorskich, analiz, wywiadów oraz archiwalnych zasobów zdjęciowych. W albumie będa zaprezentowane najbardziej aktywne grupy z całej Polski m.in.: WTK, WC, EWC, FS, BSE, OSC, USH, TNA, KFC, HTP, NGR, PT, UC, B3S, 7DC, NBC, LOT, ATG oraz wielu innych.

Warto zawitać też na oficjalną stronę projektu: http://www.graffitigoeseast.pl/

 

395448_10150481021428865_1345185647_n

7 responses to “GRAFFITI GOES EAST (BOOK PREVIEW)

  1. Czy w albumie będzie chociaż wzmianka o ekipie US ? pomijając filmy srebra itp mieli spory wkład w reprezentowanie nas za granicą i było tam kilku ciekawych stylowo gości kill seto „byleco” i wielu innych ich koneksja z GT czemu zawsze pomijany jest Śląsk a na wholecary to już do nas sie jeździło…

  2. US rozpierrdala tak jak i cały Śląsk nielegalnie niszczy tak solidnie system Śląska scena robi taki damage że nie potrzeba wzmianki.
    Big up!

  3. Zwłaszcza ten drugi wie tak wiele o historii Graffiti w Katowicach co Kaczyński o zakupach w Biedronce..więc opis będzie raczej stronniczy..

    • o czasach terazniejszych ma napewno wiecej to opowiedzenia niz Kaczyński, cala siec biedronki oraz ty zajawkowcu z dupska czekamy na album yo

  4. Wróć do podstawówki i poproś Panią aby nauczyła Cię czytać ze zrozumieniem, mowa była o historii, a nie o czasach teraźniejszych..natomiast co do obecnych czasów zgadzam się..

  5. Na poczatek zobacz sobie kto co i oczym pisal zanim cokolwiek zaczniesz tu krytykowac internetowy napinaczu

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s